• Obecnie brak na stanie
Odkurzacz Dmuchawa z Rozdrabniaczem Elektryczny 3100 W 40 L - Regulator prędkości
  • Odkurzacz Dmuchawa z Rozdrabniaczem Elektryczny 3100 W 40 L - Regulator prędkości
Zapasy alertów
Użyj adresu e-mail, aby otrzymać powiadomienie, gdy produkt z powrotem w magazynie

Opis

Nie ma już martwych liści do odebrania z pękniętym grabiami tylnymi!

Hyundai HAS30E z łatwością odkurza i tnie liście oraz małe łodygi. Możesz bez wysiłku i w rekordowo krótkim czasie usunąć resztki roślin z ogrodu, zepchnąć je z powrotem i zebrać w stosy, które łatwo odzyskać.

Ten koncentrat technologii zapowiada silnik o mocy 3100 W, z prędkością podciśnienia 15 000 obr/min. Dmuchawa do odkurzaczy Hyundai HAS30E z regulacją prędkości obrotowej oferuje kontrolowaną moc i może być dostosowana do własnych potrzeb (np. nie odkurzać więcej niż liści). Z

paskiem do przenoszenia i wytrzymałym 40-litrowym workiem do zbierania, usuwanie liści

i innych zanieczyszczeń z ogrodu jest dziecinnie proste.Przy prędkości dmuchawy do 250 km/h, zmocz liście i znajdź nieskazitelną powierzchnięProsty zryw

, konserwacja i przechowywanie, odpowiednio wyposażony

w silnik redukujący hałas, odkurzacz Hyundai HAS30E 3 w 1 jest także gwarancją ogrodnictwa z szacunkiem dla środowiska... i dla Twoich sąsiadów!Żywotność narzędzi marki Hyundai to gwarancja niezawodności i jakości.

Gwarantowana przez sieć SWAP przez 2 lata:

W celu skorzystania z serwisu posprzedażowego można skontaktować się z jednym z 350 punktów we Francji, który bezpłatnie naprawi Twój przedmiot w okresie gwarancyjnym.SWAP to bardzo ważny zapas części zamiennych: wysyłka jest zapewniona w ciągu 72 godzin.

SWAP przechowuje części zamienne w magazynie przez 10 lat, nawet po upływie okresu gwarancyjnego, aby zapewnić Państwu długi okres użytkowania i naprawy!

Cechy

  • Dzięki elektrycznej rozdrabniaczce próżniowej HYUNDAI pozbędziesz się martwych liści i innych lekkich odpadów roślinnych z podjazdów, chodników i przestrzeni zewnętrznych.
  • Jej trzy funkcje (odkurzacz, dmuchawa i rozdrabniacz) pozwalają na odzyskiwanie odpadów roślinnych, rozdrabnianie ich, a następnie kompostowanie do ogrodu.
  • Narzędzia elektryczne są cichsze niż termiczne i dlatego dobrze nadają się do małych i średnich ogrodów, a wszystko to bez zakłócania spokoju otoczenia!
  • Worek kolektorowy o pojemności 40 litrów pozwala na długotrwałą, nieprzerwaną pracę.
  • Wariator prę

Parametry

Moc
3100 W
Układ zapłonowy
Prędkość bez obciążenia
10000-15000 tr/min
Regulator prędkości
Oui
Tak
Maksymalna prędkość przepływu powietrza
250 Km/h
Przepływ powietrza
550 m³/h
Worek zbiorczy
40 L

Details

HYUNDAI
HAS30E

Recenzje

0 Opinie klientów