Regulamin Zwrotów i Reklamacji - Hyundai Power Products

Postanowienia ogólne

 1. Regulamin ten określa zasady i warunki dokonywania zwrotów produktów zakupionych od Hyundai Power Products ("Sprzedawca") poprzez oficjalną stronę internetową.

Prawo do zwrotu

 1. Klient ma prawo do zwrotu zakupionego produktu bez podawania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odbioru towaru ("Okres zwrotu").
 2. Prawo do zwrotu nie przysługuje w przypadku produktów, które zostały użyte, uszkodzone lub nie są w oryginalnym stanie.

Procedura zwrotu

 1. Klient, który chce dokonać zwrotu, powinien powiadomić Sprzedawcę o swojej decyzji o zwrocie, wypełniając FORMULARZ ZWROTU.
 2. Produkt musi być zwrócony w oryginalnym opakowaniu razem z kompletem akcesoriów i dokumentacją.

Koszty zwrotu

 1. Koszty zwrotu produktu ponosi Sprzedawca.

Zwrot środków

 1. Po otrzymaniu zwróconego produktu i potwierdzeniu jego stanu, Sprzedawca zobowiązuje się do zwrotu zapłaconej kwoty Klientowi w terminie 14 dni od daty otrzymania zwróconego towaru.
 2. Zwrot środków będzie dokonywany na konto bankowe wskazane przez Klienta lub na inne wskazane przez niego konto płatnicze.

Postanowienia końcowe

 1. Niniejszy regulamin może ulec zmianie przez Sprzedawcę. Aktualna wersja regulaminu jest dostępna na stronie internetowej Sprzedawcy.
 2. Wszelkie spory wynikające z niniejszego regulaminu będą rozpatrywane zgodnie z polskim prawem, a właściwym sądem będzie sąd właściwy dla siedziby Sprzedawcy.
 3. Regulamin zwrotów wchodzi w życie z dniem 20.09.2023, a jego postanowienia mają zastosowanie do wszystkich zakupów dokonanych po tej dacie.

Proszę zapoznać się z powyższym regulaminem przed dokonaniem zwrotu produktu. Dział obsługi klienta Hyundai Power Products jest do Państwa dyspozycji w przypadku pytań lub wątpliwości dotyczących procedury zwrotu.

Kupiłeś produkt, nie jesteś pewien jak go używać lub uważasz, że może być popsuty?

Najpierw zadzwoń na naszą infolinię, być może będziemy w stanie rozwiązać problem przez telefon.

Jeśli jesteś pewien, że produkt jest popsuty i chcesz go reklamować skorzystaj z instrukcji REKLAMACJA.

Infolinia czynna w dniach:

Poniedziałek - Piątek w godzinach 8.00 - 16.00

Telefon: +48 134 926 117