Nożyce do Żywopłotu Elektryczne 680 W 52,5 cm 24 mm - 180° obrotowy uchwyt tylny
  • Nożyce do Żywopłotu Elektryczne 680 W 52,5 cm 24 mm - 180° obrotowy uchwyt tylny

Opis

Lekkie i jednocześnie wydajne elektryczne nożyce do żywopłotu HTHE68EHyundai są idealne do przycinania żywopłotów, rabat kwiatowych, krzewów i krzewów, a także małych obrzeży.

Agregat o mocy 680 W jest wyposażony w ostrze o średnicy 55 cm, dzięki czemu można łatwo przycinać żywopłoty i krzewy o doskonałej jakości cięcia.

Lekkie i zwrotne, elektryczne nożyce do żywopłotu Hyundai HTHE68E są również łatwe w obsłudze.

Rączka Therear umożliwia używanie nożyc do żywopłotu pod różnymi kątami, co ułatwia i zwiększa ergonomię pracy. Zyskasz na komforcie!

Elektronarzędzia są cich
sze niż narzędzia cieplne i dlatego dobrze sprawdzają się w małych i średnich ogrodach, nie przeszkadzając osobom z otoczenia.

Żywotność narzędzi marki Hyundai jest gwarancją niezawodności i jakości.

2-letnia gwarancja, udzielana przez sieć SWAP:

Aby skorzystać z serwisu posprzedażowego, można skontaktować się z jednym z 350 punktów we Francji, który zajmie się naprawą Państwa przedmiotu w okresie gwarancyjnym.SWAP to bardzo ważny zapas części zamiennych: wysyłka jest zapewniona w ciągu 72 godzin.

SWAP przechowuje części zamienne w magazynie przez 5 lat, nawet po upływie okresu gwarancyjnego, aby zapewnić Państwu długi czas użytkowania i naprawy!

Cechy

  • Lekka i jednocześnie mocna, ta elektryczna nożyce do żywopłotu HYUNDAI jest idealna do przycinania żywopłotów, rabat kwiatowych, krzewów i krzewów, a także małych obrzeży.
  • Narzędzia elektryczne są cichsze niż termiczne i dlatego dobrze nadają się do małych i średnich ogrodów, a wszystko to bez zakłócania spokoju otoczenia!
  • Obrotowy tylny uchwyt pozwala na używanie nożyc do żywopłotu pod kilkoma kątami, co ułatwia i zwiększa ergonomię pracy.
  • Dzięki aluminiowej prowadnicy i ostrzu jest ona zarówno bardzo mocna, jak i lekka.
  • Wymaga niewielkiej konserwacji

Parametry

Moc
680 W
Długość ostrza
550 mm
Długość cięcia
52
Rozstaw zębów
24 mm
Podwójne ostrze
Tak
180° obrotowy uchwyt tylny
Tak
Prowadnica
Tak

Details

HYUNDAI
HTHE68E
3 Przedmioty

Recenzje

0 Opinie klientów