Opis

"Aby z łatwością wykosić niewielki skrawek zieleni z wysokiej jakości, czystym i cichym sprzętem, Hyundai pomyślał o wszystkich ogrodnikach, którzy chcą połączyć szacunek dla natury z wygodną i wydajną pracą.

Łatwaw obsłudze, bezobsługowa i cicha praca oraz prawdziwa waga piór w swojej klasie , kosiarka pchana Hyundai HTDE1650, jeden z najbardziej przyjaznych dla środowiska sposobów ko szenia, jest idealna do ogrodów o powierzchni od 300 do 600 metrów kwadratowych.

Wytrzymały silnik o mocy 1650 W w połączeniu z regulacją wysokości koszenia 25-75 mm zapewnia nieskazitelne i precyzyjne koszenie trawnika nawet przy wysokiej trawie.

Dzięki szerokości koszenia 42 cm kosiarka elektryczna Hyundai HTDE1650 oferuje niezrównaną zwrotność i komfort pracy.

Kosz na trawę o pojemności 45 l zapewnia optymalną wydajność zbierania i skraca czas jego opróżniania. Jest sztywny, odporny na zużycie i znacznie łatwiejszy do opróżniania .

Wreszcie, tylny system wyrzutu ułatwi Ci życie, jeśli chcesz kosić szybko i wydajnie.

Koła kosiarki HTDE1650 Hyundai HTDE1650 o średnicy 225 mm z tyłu i 150 mm z przodu zapewniają komfort użytkowania i dobre przestrzeganie prawa n, a także lepszą obsługę przy jednoczesnym poszanowaniu trawnika.

2 lata gwarancji, udzielanej przez sieć SWAP :

Aby skorzystać z serwisu posprzedażnego, można skontaktować się z jednym z 350 punktów we Francji, który zajmie się naprawą twojego artykułu w okresie gwarancyjnym.

SWAP jest bardzo ważnym magazynem części zamiennych: wysyłka jest zapewniona w ciągu 72 godzin.

SWAP przechowuje części zamienne w magazynie przez 5 lat, nawet po upływie okresu gwarancyjnego, aby zapewnić długi okres użytkowania i naprawy!"

Cechy

"
  • Lekka, elektryczna kosiarka prowadzona, idealna do ogrodów o powierzchni od 300 do 600m².
  • Bardzo łatwa w obsłudze, pielęgnacja trawnika nie jest już tylko obowiązkiem, ale przyjemnością!
  • Poręczna i cicha, łatwa w utrzymaniu, jej moc i 2 różne wysokości koszenia zapewniają idealne cięcie trawnika za każdym razem, gdy kosiarka jest używana.
  • Sztywny 45-litrowy zbiornik w połączeniu z tylnym systemem wyrzutu pozwala zaoszczędzić cenny czas. Koniec z podróżami tam i z powrotem, aby cały czas go opróżniać!
  • Wskaźnik stanu napełnienia zbiornika zapewnia również wysoki komfort obsługi

Parametry

Szerokość cięcia
42 cm
Wysokość cięcia
2
Pojemnik zbiorczy
45 L
Średnica koła przedniego
150 mm
Średnica koła tylnego
225 mm
Moc
1600 W
Uchwyt transportowy
Tak
Silnik elektryczny
Tak

Details

HYUNDAI
HTDE1650
2 Przedmioty

Recenzje

0 Opinie klientów